دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی فردا سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود

 
 

يكشنبه 30 ارديبهشت 1397

فردا سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود

 
 

مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: فردا - دوشنبه - سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود که مناطق زیادی را در بر خواهد گرفت.

مسعود حقیقت روز دوشنبه افزود: این سامانه بارشی ابتدا مناطقی در شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز به ویژه در استان قزوین، زنجان و مناطق غربی و مرکزی البرز را در بر می گیرد؛ همچنین بخش هایی از غرب و مرکز و ارتفاعات کرمان هم می تواند رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد را به همراه داشته باشد.
وی ادامه داد: روز سه شنبه این سامانه تقویت می شود و بخش های گسترده تری از کشور به ویژه مناطق مرکزی و بخش هایی از مناطق غربی، شمال غربی، راسته البرز و راسته زاگرس را در بر می گیرد که می تواند در این مناطق بارش های خوبی را به همراه داشته باشد.
حقیقت گفت: امروز بعدازظهر در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات زاگرس، ارتفاعات البرز، مناطق شمال شرق و ارتفاعات کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق را پیش بینی شده است.
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی افزود: همچنین امروز در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که احتمال وقوع گرد و خاک برای این مناطق دور از انتظار نیست.
*** وضعیت تهران/ گرمترین و سردترین نقاط کشور

حقیقت گفت: امروز برای تهران پدیده خاصی پیش بینی نشده است اما همچنان روند افزایش دما داریم، امروز دمای تهران به 27 درجه می رسد و آرام آرام به سمت گرم شدن پیش می رود و فردا به 30 درجه خواهد رسید.
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی افزود: فردا احتمال رگبار و بارش های پراکنده به ویژه در ارتفاعات تهران پیش بینی شده اما پایتخت نشینان روز گرمی خواهند داشت. به گفته وی کمینه دمای امروز صبح تهران 18 درجه بود و روز گذشته بیشینه دمای پایتخت 26 درجه بود.
حقیقت اظهار داشت: روز سه شنبه در برخی از ساعات به ویژه ساعات بعد ازظهر رگبار ، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید پیش بینی شد است.
وی گفت: دیروز اهواز با 41 و لاله زار در استان کرمان با 2 درجه به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق کشور بودند.
*** توصیه به رانندگان و کشاورزان

وی تاکید کرد: رانندگانی که در مناطق شرقی کشور تردد می کنند مراقب وزش باد و وقوع پدیده گرد و خاک باشند و بهتر است در این مواقع توقف کنند.
حقیقت گفت: همچنین به کشاورزان نیمه غربی کشور که قصد سم پاشی و محلول پاشی باغات و مزارع را دارند، با توجه به روند افزایشی دما که تا چهارشنبه در کشور رخ می دهد، توصیه می شود از محلول پاشی در ساعات میانی و گرم روز خودداری کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
گوگل اسیستنت به رانندگی شما کمک می‌کند!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار