جمعه 1 شهريور 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی مدیرعامل پست بانک ایران خبر داد: فعالیت فوق العاده شعب و باجه های پست بانک در مسیر زائران حسینی

 
 

شنبه 5 آبان 1397

مدیرعامل پست بانک ایران خبر داد: فعالیت فوق العاده شعب و باجه های پست بانک در مسیر زائران حسینی

 
 

مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به فعالیت فوق العاده شعب و باجه های این بانک که در مسیر حرکت زوار حسینی در استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام قرار گرفته اند، از استقرار دو دستگاه خودپرداز در مرز مهران برای ارایه خدمات الکترونیکی به عزاداران و سوگواران اربعین حسینی خبر داد.

خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران با بیان اینکه همه امکانات پست‌بانک‌ایران برای استقبال از زائران اربعین حسینی بسیج شده و تمام تلاش خود را برای پذیرایی از آنان بکار بسته‌ایم، گفت: از هفته‌ها پیش دو دستگاه خودپرداز این بانک در مرز مهران مستقر شده و به صورت الکترونیکی تمامی خدمات بانکی به ویژه پرداخت وجه نقد را به زائران حسینی انجام می‌دهد. بطوریکه روزانه چندین بار عملیات پول‌گذاری به این دستگاه توسط همکاران پست بانک ایلام انجام می‌شود.
وی افزود: شعب و باجه های این بانک که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین درسطح استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سیار میان استان‌های همجوار قرار دارد به‌صورت فوق‌العاده خدمات حضوری و الکترونیکی را به عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام ارایه می‌کنند.
فرحی با اشاره به موکب های برپا شده در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه اظهار کرد: سه موکب این بانک با مشارکت کارکنان و کارگزاران باجه‌های بانکی بطور مستقیم در مرزهای مهران، شلمچه و چذاپه در مسیر عزاداران و سوگواران اربعین حسینی مستقر شده و از آنان استقبال و پذیرایی می‌کنند. مدیرعامل پست بانک ایران از توزیع بیش از پنج هزار ماسک بین زائران برای استفاده در صورت آلودگی هوا خبر داد و گفت: علاوه بر خدماتی که بطور مستقیم به زوار ارائه می‌شود، شماره حساب 2000135063053 به شبا 85021000000135063053IR در این بانک برای جلب کمک‌های مردمی و کارکنان تخصیص یافته و تمامی کمک‌های نقدی هموطنان به این حساب صرف تامین اقلام موردنیاز زوار می‌شود. وی تصریح کرد: در روز اربعین حسینی نیز ایستگاه صلواتی پست‌بانک‌ایران در میدان حرم‌ عبدالعظیم‌حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و جمعی از کارکنان این بانک با حضور در این ایستگاه از عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام استقبال و پذیرایی می‌کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
موبایل باز هم ارزان می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
حضور تلفن همراه در ایران به ربع قرن رسید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کمالوند: به عشق هواداران مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
برادر میترا استاد: نجفی را بخشیدیم

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار