پنجشنبه 27 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی تولید صنعتی اکسیدگرافن احیاء شده

 
 

يكشنبه 25 فروردين 1398

تولید صنعتی اکسیدگرافن احیاء شده

 
 

شرکت گرافن‌سی‌ای اکسید گرافن احیاء شده تولید کرده است. این محصول امکان اصلاح سطحی دارد؛ بنابراین می‌توان عناصر و ترکیبات مختلف را روی آن قرار داد.

گرافن‌سی‌ای (GrapheneCA) اعلام کرد که با فناوری جدید خود اکسیدگرافن احیاء شده تولید کرده است. دیوید روبلز از مدیران شرکت گرافن‌سی‌ای می‌گوید: « تولید اکسیدگرافن احیاء شده در پاسخ به نیاز مشتریان گرافن‌سی‌ای انجام شده‌است، نیازی که پیش از این توسط مشتریان اعلام شده بود. تولید این ماده راه نفوذ اکسید گرافن احیاء شده برای طیف وسیعی از کاربردها را باز می‌کند. در کنار دیگر نوآوری‌های انجام شده در این شرکت، این خط تولید جدید، مسیر تازه‌ای را برای تولید اکسیدگرافن احیاء شده باز کرده است و گزینه‌‌ی تازه‌ای را برای جایگزینی محصولات رایج موجود در بازار ایجاد کرده است.»
با تولید این ماده جدید، شرکت گرافن‌سی‌ای بُعد تازه‌ای به محصولات هوشمند نظیر ژل، حسگر و جوهر اضافه کرده است. اکسید گرافن به‌صورت انتخابی قابل اصلاح است تا بتوان روی آن سایت‌های اتصال کاربردی مختلفی ایجاد نمود. این موضوع موجب تمایز اکسیدگرافن احیاء شده از گرافن می‌شود.
گرافن برخلاف اکسیدگرافن احیاء شده، بسیار خنثی بوده و با بسیاری از عناصر قابل انطباق نیست. با ارائه اکسیدگرافن احیاء شده، مهندسان ماده‌ای در اختیار دارند که می‌توانند روی آن مواد مختلفی قرار دهند موادی که پیش از این امکان ترکیب آنها با هم وجود نداشت. سرگی وسکرسنسکی از مدیران بخش تحقیق و توسعه گرافن‌سی‌ای می‌گوید: « یکی از اهداف کلیدی در گرافن‌سی‌ای این است که بتوانیم محصولات گرافنی با کیفیت بالا برای مشتریان ارائه دهیم، موادی که ویژگی‌های الکتریکی، شیمیایی و فیزیکی منحصر به فردی دارند. برای این که بتوانیم به نیاز و تقاضای رو به رشد بازار برای مواد هوشمند پاسخ دهیم، ما بخش تحقیق و توسعه‌ را فعال کرده‌ایم تا با کمک این واحد بتوانیم محصولات گرافنی را توسعه دهیم.» لازم به ذکر است که شرکت گرافن‌سی‌ای دومین خط تولید خود را در نیویورک راه‌اندازی کرده است که قابلیت تولید انبوه دارد. اکسیدگرافن احیاء شده یکی از مشتقات گرافن است که از اکسید گرافن به‌دست می‌آید. یکی از تفاوت‌های میان گرافن و اکسید گرافن احیاء شده، میزان نقص‌های سطحی است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار