سه شنبه 30 دي 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو انتشار حجم بی سابقه ای از داده های خودروهای خودران

 
 

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399

انتشار حجم بی سابقه ای از داده های خودروهای خودران

 
 

شرکت فورد در اقدامی بی سابقه حجم زیادی از داده های تجزیه و تحلیل شده توسط خودروهای خودران را منتشر کرد تا به ارتقای عملکرد این خودروها کمک کند.

شرکت فورد هدف از انتشار داده های جمع آوری شده توسط خودروهای خودران خود را ارتقای تحقیق و پژوهش در مورد فناوری های مرتبط با این خودروها اعلام کرده است.
خودروهای خودران برای حرکت ایمن و رسیدن به مقصد به دریافت و تحلیل حجم زیادی از داده ها نیاز دارند که دستیابی به آنها بدون نصب دوربین و انبوهی از حسگرها و رادارها بر روی این خودروها ممکن نیست. این کار هزینه توسعه خودروهای خودران را به خصوص برای شرکت های نوپا بسیار افزایش می دهد و موجب می شود آنها نتوانند از خلاقیت های خود برای کمک به این حوزه علمی استفاده کنند.
فورد برای غلبه بر این چالش و کمک به شرکت های نوپا برای فعالیت در این حوزه مجموعه داده های خودروهای خودران خود را در اختیار دانشگاهیان و مراکز تحقیقاتی قرار داده است.
این شرکت با صدور بیانیه ای اظهار امیدواری کرده که اقدام یادشده به جامعه دانشگاهی کمک کند تا راه های خلاقانه برای طراحی و تولید خودروهای خودران بیابند و الگوریتم های جدیدی را در این زمینه ابداع کنند.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار