شنبه 8 بهمن 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر آخر سریال بی همگان چه می شود

 
 

دوشنبه 25 مهر 1401

آخر سریال بی همگان چه می شود

 
 

آیا امیرعلی در سریال بی همگان اعدام می شود؟ اصلا آیا او قاتل واقعی است؟ عشق این پسر جوان و الناز به کجا می رسد و آیا آنها با هم ازدواج خواهند کرد؟

سریال بی همگان با وجود برخی نقدها از جمله تکراری بودن موضوع و داستان باز هم جذاب و پرکشش است و خیلی ها آن را دنبال می کنند و می خواهند بدانند این مجموعه چگونه به پایان می رسد. چند پیش بینی و احتمال درباره آخر سریال وجود دارد.

ماجرای پرونده قتل و سرنوشت امیرعلی
امیرعلی در سریال بی همگان بار اصلی داستان را بر دوش می کشد و شخصیت اصلی است که همه وقایع حول محور او می چرخد. او یک بار زندانی شده البته گناهکار اصلی نبوده و حالا برای بار دوم به پشت میله ها رفته است، آن هم به جرم قتل.
امیرعلی متهم است اصلان، مردی که با وی خصومت داشت را به قتل رسانده است. او می گوید قصد قتل نداشت و فقط اصلان را هل داد. طبق قانون اگر فردی قصد قتل نداشته باشد اما عمل او به گونه ای باشد که نوعا کشنده محسوب شود وی مرتکب قتل عمد شده است. بنابراین در وهله اول امیرعلی باید ثابت کند قتل غیرعمد رخ داده که چنین کاری با توجه به سابقه درگیری او با اصلان و تهدیدهایی که کرده بود خیلی سخت است.
نکته مهمتر این فرضیه است که اصلان توسط فردی دیگر کشته شده باشد. یعنی بعد از خروج امیرعلی از محل کار اصلان شخصی دیگر وارد آنجا شده، شرایط را دیده و از موقعیت سوء استفاده کرده و دست به جنایت زده است. این شخص می تواند عرشیا یا حتی نوچه خود اصلان یا فردی باشد که فعلا از او بی خبر هستیم اما برای قتل انگیزه داشته است.
در هر صورت اگر امیرعلی در قتل گناهکار شناخته و به قصاص محکوم شود احتمال اجرای حکم او کم است. پدر اصلان هم از طرف خودش ولی دم محسوب می شود و هم از طرف نوه هایش. او فرزند خودش را خوب می شناخت و می دانست فردی نزول خوار و خلافکار است و از طرفی با پدر امیرعلی نیز آشنایی کامل دارد و می تواند این خانواده درستکار هستند بنابراین احتمال رضایت در این پرونده زیاد است.

ازدواج امیرعلی و الناز در سریال بی همگان
الناز در سریال بی همگان نشان داده با وجود اطلاع از شرایط امیرعلی و همچنین مخالفت های سختگیرانه پدرش پای عشق خود ایستاده و امیرعلی را تنها نمی گذارد. او عاشق است، عاشقی واقعی که از فراز و نشیب ها هراسی ندارد و پای هر ریسکی می ایستاد و هر سختی را می پذیرد تا بتواند به خواسته اش برسد.
امیرعلی نیز جوان محکم، با اراده و قوی است که طاقت مقاومت در برابر ناملایمات را دارد. بنابراین به نظر می رسد این دو در آخر سریال بی همگان باید مزد مقاومت های خود را بگیرند و به آنچه می خواهند برسند. هرچند ممکن است در پایان این مجموعه شاهد ازدواج آنها نباشیم اما به احتمال زیاد خواهیم دید مسیر برایشان هموار شده و موانع از بین رفته است. البته همه اینها پیش بینی است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم بالاخره در قسمت های آخر این مجموعه چه رخ خواهد داد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
آخرین آمار خانه‌های مسکن مهر ساخته شده و در حال تکمیل
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار