شنبه 8 بهمن 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو فتح بازار اروپا با خودروهای پنج ستاره برقی چینی

 
 

دوشنبه 30 آبان 1401

فتح بازار اروپا با خودروهای پنج ستاره برقی چینی

 
 

سازندگان خودروهای برقی چینی برای جلب نظر رانندگان اروپایی و مشتریان شرکت های بزرگ تولید خودروهای مقرون به صرفه ایمن و پیشرفته را در دستور کار قرار داده اند.

شرکت های چینی سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه تولید خودروهای برقی انجام داده اند و بسیاری از این تولیدات دارای رتبه بندی های ایمنی بالا و بسیاری از فناوری های پیشرفته هستند.
در چند ماه گذشته، چندین خودروی برقی چینی رتبه‌بندی پنج ستاره برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپا (NCAP) را دریافت کرده‌اند. این دستاورد نیازمند افزوده شدن ویژگی‌های متنوعی برای ایمن سازی خودروهاست.
برایان گو، رئیس شرکت شی پنگ، سازنده خودروهای برقی چینی گفت: همه سازندگان چینی خودروهای برقی می خواهند به رتبه های پنج ستاره Euro NCAP دست یابند تا در بازار اروپا رقابتی تر شوند.
گو افزود که شرکت وی سه سال گذشته را صرف ایجاد کارخانه و مراکز خدماتی در دانمارک، هلند، نروژ و سوئد کرده و به دنبال عرضه خودروی سدان برقی P7 و خودروی ورزشی شاسی بلند G9 در چهار کشور است.
رتبه‌بندی‌ پنج ستاره Euro NCAP کلیدی برای غلبه بر نگرانی‌های باقی‌مانده اروپا در مورد کیفیت خودروهای ساخت چین، پس از عملکرد مایوس کننده این خودروها در زمان انجام آزمایش های تصادف در سال‌های 2006 و 2007 است. در آن زمان این تصور ایجاد شده بود که خودروهای چینی ناامن هستند، اما حالا شرایط به نفع این خودروها تغییر کرده است.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار