شنبه 3 فروردين 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی اهدای تندیس همکار صنعتی برگزیده به شرکت نستله ایران از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

 
 

يكشنبه 13 اسفند 1396

اهدای تندیس همکار صنعتی برگزیده به شرکت نستله ایران از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

 
 


در جشنواره‌ای که به مناسبت هفته پژوهش در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد از شرکت نستله ایران به‌عنوان همکار صنعتی برگزیده در حوزه صنعت تقدیر به عمل آمد.

در جشنواره‌ای که به مناسبت هفته پژوهش در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد از شرکت نستله ایران به‌عنوان همکار صنعتی برگزیده در حوزه صنعت تقدیر به عمل آمد.
در این رویداد که با هدف معرفی چهره‌های برتر پژوهشی و با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران، پروفسور طهمورث حسنقلی‌پور رئیس دانشکده مدیریت و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن مرور فعالیت های پژوهشی؛ از دانشجویان، اساتید و نیز از شرکت نستله ایران، با اهدای لوح تقدیر و تندیس، قدردانی ویژه‌ای به عمل آمد.
دکتر نیلی احمدآبادی ضمن ابراز خرسندی از پژوهش‌های انجام‌شده، در این مراسم گفت: «بین‌المللی شدن، کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی سه هدفی است که دانشگاه تهران در برنامه کار خود قرار داده و این اهداف فضای نوینی در تراز کیفی دانشگاه ایجاد خواهد کرد.» رئیس دانشگاه تهران با تأکید بر لزوم حضور دانشگاه در فعالیت‌های اجتماعی کشور و تحکیم پل میان دانشگاه با صنعت یادآور شد: «امروز دانشگاه‌ها نقشی کلیدی در تولید محتوا، نوآوری و خلق ارزش در جامعه ایفا می‌کنند. در این مسیر تعامل با شرکت‌هایی که از نظر قدمت، دانش و تجربه پیشگام بوده و در حل مشکلات حتی سابقه بیشتری نسبت به دانشگاه‌ها دارند می‌تواند ما را در مسیر نوآوری هدایت کند.»
لزوم توجه بیشتر به دانشجویان و حمایت از جوانان در آموزش دانشگاهی و ایجاد فرصت برای ساخت آینده آنان، از موارد حائز اهمیتی بود که دکتر حسنقلی پور، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در سخنرانی خود به آن‌ها پرداخت.
جوزپه کارلا، مدیرعامل شرکت نستله ایران نیز ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه تهران گفت: «مأموریت جهانی نستله بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر است. آماده‌سازی جوانان جمهوری اسلامی ایران برای ساخت آینده‌ای سالم‌تر، نقطه عطف تعامل و همکاری‌های ما با محیط دانشگاه بوده و این همکاری مهم و ارزشمند از اولویت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت به‌حساب می‌آید.»
گفتنی است شرکت نستله ایران در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود در جمهوری اسلامی ایران، در عرصه اشتغال جوانان، توانمندسازی و آماده کردن آن‌ها برای ورود به محیط کسب‌وکار در کشور، در سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری را با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران منعقد کرده و از آن پس در این مسیر با هدف تشریک تجربه و دانش کاربردی خود با دانشجویان و فارغ‌التحصیلان کشور، کارگاه‌های آموزشی مخصوص دانشجویان، دوره آموزشی برای فارغ‌التحصیلان و فرصت بازدید دانشگاهیان از واحدهای تولیدی این شرکت در داخل و خارج کشور را فراهم کرده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
آنچه بهتر است برای حفظ امنیت مودم‌تان بدانید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قیمت بیرانوند دو برابر شد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
متهم: گلوی دخترعمویم را بریدم و شیرگاز را باز کردم

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار