پنجشنبه 8 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث متهم: گلوی دخترعمویم را بریدم و شیرگاز را باز کردم

 
 

دوشنبه 13 اسفند 1397

متهم: گلوی دخترعمویم را بریدم و شیرگاز را باز کردم

 
 

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو از دستگیری پسر ۱۹ ساله‌ای خبر داد که پس از سرقت از منزل عمویش، قصد داشت دختر عمویش را نیز با گاز شهری به قتل برساند.

سرهنگ محمدحسین هاشمی اظهار داشت:بعدازظهر روز شنبه یازدهم اسفندماه سال جاری، ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو، با تماس تلفنی یکی از همسایگان در جریان انتشار بوی گاز شهری از منزل یکی از شهروندان ساکن این محدوده قرار گرفتند.
با هماهنگی‌ های انجام شده از سوی ماموران عملیات کلانتری با آتش نشانی منطقه، تیم‌ های عملیاتی بلافاصله به محل اعزام و تعدادی از شهروندان که در محل تجمع کرده بودند، محل دقیق انتشار بوی گاز را به ماموران پلیس نشان دادند.
از آنجا که ساکنین منزل که بوی گاز از آن پخش می‌شد، پاسخی به تماس‌های مکرر و زنگ زدن‌های پلیس، نداشتند، هماهنگی برای ورود به منزل با مرجع قضایی انجام شد و زمانی که ماموران وارد خانه شدند، دریافتند که باز بودن شیر اجاق گاز باعث انتشار بوی گاز شده و این در حالی بود که اثاثیه منزل مذکور به هم خورده بود.
به این ترتیب، بخش‌های مختلف ساختمان مورد بازرسی ماموران قرار گرفت که نهایتا در یکی از اتاق ها، بدن نیمه جان دختری که روی گردن وی آثار جراحت وجود داشت، یافته شد.
سرهنگ هاشمی با اشاره به این مطلب که با کشف پیکر نیمه جان این دختر بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، گفت: این دختر، با دریافت خدمات پزشکی و درمانی از مرگ نجات یافت و در تحقیقات انجام شده پس از به هوش آمدن اعلام داشت که پسر عمویش پس از ورود به خانه، در حال سرقت جواهرات و طلا‌های منزل بود که او را دیده و این مساله به درگیری با وی منجر شده است.
این دختر جوان اظهار داشت: در اتاق خواب مشغول استراحت بودم که متوجه سر و صدایی در یکی از اتاق‌های خانه شدم و از آنجا که می‌دانستم پدر و مادرم منزل نیستند، کمی به سر و صدا دقت کردم و برای بررسی بیشتر از اتاق خوابم بیرون امدم که متوجه حضور پسر عمویم در منزل شدم، به حضور وی اعتراض کردم که به سمت من حمله ور شد و ضمن مجروح کردن گردنم در حالی که نیمه جان روی زمین افتاده بودم طلا و جواهراتم را سرقت برده و با باز کردن شیر گاز شهری از منزل متواری شد.
به این ترتیب، تیم عملیات کلانتری دستگیری متهم را دستور کار قرار داد و طی تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی که قهوه خانه‌ای در همان حوالی بود، شناسایی شد و در یک عملیات ضربتی در پاتوقش دستگیر شد.
متهم که پسری ۱۹ ساله است در همان تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر ورود غیر قانونی به منزل عمو، اقدام به سرقت، مجروح کردن دختر عمویش و باز کردن شیر گاز برای قتل وی اعتراف کرد.
این متهم همچنین در تحقیقات انجام شده، گفت: با کلیدی که از قبل تهیه کرده بودم و با علم به این که خانواده عمویم در منزل نیستند به قصد سرقت طلا و جواهر وارد منزلشان شدم و به جستجوی طلا‌ها و جواهرات پرداختم که ناگهان با دختر عمویم که به من اعتراض می‌کرد چرا به خانه شان آمده ام روبرو شدم و از ترس ریختن آبرویم با سلاح سردی که همراه داشتم، گلوی دخترعموم را بریدم و در حالی که نیمه جان روی زمین افتاده بود، طلا و جواهراتش را از دستش در آوردم و با باز کردن شیر گاز از محل متواری شدم.
رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو ادامه داد: بنابر دستور مرجع قضایی متهم تا پایان تحقیقات در اختیار ماموران بازجویی کلانتری قرار دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار