پنجشنبه 27 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات معاون فنی شرکت زیرساخت: عملیات بازسازی زیر ساخت‌ها رو به پایان است

 
 

يكشنبه 25 فروردين 1398

معاون فنی شرکت زیرساخت: عملیات بازسازی زیر ساخت‌ها رو به پایان است

 
 

معاون فنی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام اینکه برآورد خسارت سیل به زیرساخت های ارتباطی در سه استان ایلام، کرمانشاه و لرستان انجام شده است، گفت: بر اساس برآورد اولیه بیش از 30 میلیارد تومان خسارت به دلیل سیل و رانش زمین به شبکه فیبرنوری وارد شده است.

اسماعیل رادکانی در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات با تاکید بر اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت هزینه تعمیر و بازسازی فیبرها را تاکنون پرداخت کرده، افزود: عملیات اجرایی به زودی به پایان می رسد زیرا نیاز به برقراری ارتباطات قابلیت وقفه ندارد. رادکانی با بیان اینکه در زمان وقوع سیل مدیریت بحران در استان های سیل زده موثر بوده است، تصریح کرد: همکاران ما عملکرد خوبی در این حوزه داشتند و علاوه بر قطعی های مکرر فیبر به دلایل فوق الذکر کمترین قطعی ارتباط و سرویس را داشتیم.
معاون فنی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: برخی از قطعی های سرویس به خسارات وارده به شبکه های محلی و اپراتورها مربوط است. وی با بیان اینکه در حوزه زیرساخت به جز قطعی چند ساعته سرویس در استان ایلام در سایر استان ها به دلیل وجود پروتکش ها و مسیرهای جایگزین قطع ارتباط نداشتیم، اظهار کرد: اتفاقی که در ایلام به لحاظوسعت تخریب افتاد واقعا بی سابقه است.
رادکانی با اشاره به اینکه در حال حاضر قطع سرویس در هیچ استانی به دلیل مسیرهای جایگزین نداریم، گفت: در شهرستان پل دختر با توجه به قطع شدن شبکه های ارتباطی و فیبرنوری ما مسیری 380 متری را با کابل هوایی به کمک پهباد متصل کردیم و فیبر تاریک را نیز برای افزایش کیفیت خدمات در اختیار مخابرات قرار دادیم .
بر اساس این گزارش، معاون فنی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و هیات همراه از هفته گذشته برای بررسی آخرین وضعیت شبکه ارتباطی سه استان سیل زده به ایلام،کرمانشاه و لرستان سفر کرد.
رادکانی ضمن بازدید مسیرهای فیبرنوری که بر اثر وقوع سیل قطع شده بود، آخرین وضعیت مراکز و ایستگاهها و مشکلات فنی این نقاط مورد بررسی قرار داد.
بررسی مسیر کابلهای فیبرنوری نقاط بحرانی مسیر دم زانوگه - بابازید و دم زانوگه - خرم آباد و نیز پروژه مهم و حساس ارتباط ۳۸۰ متری فیبر هوایی پل «بابازید» از جمله بازدیدهای این سفر بود. همچنین هیات اعزامی با حضور در محل محورهای ارتباط فیبر B.B در مسیر آزاد راه خرم زال و فیبر آسیب دیده خرم آباد - دزفول را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار