پنجشنبه 21 آذر 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات صدری: نشان ایثارگری، مسوولیت بالاتری دارد و انتظار جامعه را از ایثارگران بالا می برد

 
 

سه شنبه 27 فروردين 1398

صدری: نشان ایثارگری، مسوولیت بالاتری دارد و انتظار جامعه را از ایثارگران بالا می برد

 
 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ایثارگری ویژه افراد خاصی ست که نشان آن، دارای مسوولیت بیشتری ست و انتظار جامعه از آنان بالاتر از افراد دیگر است.

مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت که در نشست سالانه ایثارگران مجموعه مخابرات ایران سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب افزود: ایثارگران قشر از جان گذشته ای هستند که بیشتر وقت خود را صرف غیر می کنند و الویت آنان، آحاد مردم می باشد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این دیدار، حفظ ارزش های تعیین شده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: ارزش های از جان گذشتگی و خون شهدا که برای پایداری این نظام صرف شد باید همواره پایدار باشد، لذا تکلیف همه ما این است که در جهت حفظ این ارزش ها گام برداریم.
وی به لزوم حفظ شان ایثارگران و جانبازان اشاره کرد و افزود: تلاش ما این است که تمامی بندهای قانونی مربوط به حفظ حقوق این عزیزان در شرکت اجرا شود. مهندس سید مجید صدری در این نشست به پاسخگویی تعدادی از سوالات ایثارگران شرکت مخابرات ایران پرداخت و از آنان خواست در مسیر اعتلای برند شرکت و رفع مشکلات کمک حال مدیران باشند.
مهندس یافتیان، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به عنوان اولین سخنران این نشست به اهمیت حفظ شاخص های عملکردی ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: همه ما به عنوان ایثارگر وظیفه داریم در مسائلی که در جامعه مطرح می شود و به عنوان تهدید شناسایی می شود ورود کرده و در رفع به موقع آن به خوبی و با سرعت عمل کنیم. عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به حساسیت جایگاه ایثارگران اشاره کرد و افزود: انتظار مردم در مسایل و بحران های مختلف از قشر ایثارگران بالاست، بنابراین باید این تقدم انتظار در عمل از سوی ایثارگران حفظ شود. وی در پایان سخنان خود از تمامی ایثارگران خواست بر اساس از خودگذشتگی هایی که در دوران دفاع مقدس مبنی بر حفظ تمامیت ارضی و نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفت، اکنون نیز همانگونه هوشیار و ایثارگر باقی بمانند. گفتنی ست، نشست سالانه ایثارگران شرکت مخابرات ایران امروز، سه شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ با حضور مهندس یافتیان، عضو هیات مدیره، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل، محمد فرقانی، معاون توسعه سرمایه انسانی، ظریفی آزاد، مدیرکل دفتر مدیرعامل، محمدی ستا، مشاور وزیر و رییس امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، میرآبی، رییس اداره امور ایثارگران شرکت مخابرات ایران و مسوول امور ایثارگران مخابرات مناطق برگزار شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
آغاز واریز کمک حمایت دولت از امشب
:: فناوری اطلاعات ::
بسته‌های دلجویی از کاربران اینترنتی
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
رونالدو رفت تا 4 ماه دیگر دوباره به علی دایی نزدیک شود!
:: فرهنگ و هنر ::
فصل دوم عصر جدید با اتفاقات شگفت انگیز
:: حوادث ::
قتل هولناک 4 نفر برای انتقام‌ از همسر سابق

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار