يكشنبه 29 دي 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات جوایز هشتمین جشنواره فاوا برای شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات در توسعه اقتصادی

 
 

چهارشنبه 28 فروردين 1398

جوایز هشتمین جشنواره فاوا برای شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات در توسعه اقتصادی

 
 

بسته حمایتی پیشنهادی جهت جشنواره فاوا شامل وام با شرایط ویژه (سود پایین، تنفس بالا در بازپرداخت و تعدیل مبالغ ضمانتنامه)، حضور در تیم اقتصادی همراه وزیر در سفرهای بین‌المللی، معرفی به وزارت امور خارجه جهت حضور در سفرهای رئیس‌جمهور و موارد دیگر ارائه شد.

این بسته پیشنهادی برای شرکت ها و افراد حقیقی برگزیده این جشنواره در نظر گفته شده است و شامل امکانات و تسهیلات متنوعی جهت توسعه کسب و کارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات است. قرار دادن لوگو در سایت اصلی وزارتخانه، حضور در سالنVIP نمایشگاه‌هایی که وزارت متولی آنهاست و اعطای کمک‌های فنی با نرخ ترجیحی از جمله موارد دیگر برای حمایت از شرکت های برتر این جشنواره است.
در جشنواره فاوای ۱۳۹۸ شرکت‌های برتر در حوزه فناوری اطلاعات از منظر توسعه اقتصادی، با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای شناسایی شده و اسامی برگزیدگان در برنامه‌ای با حضور وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام شده و از آنان در قالب بسته‌های حمایتی تقدیر به عمل می‌آید. ارزیابی شرکت‌های برتر در توسعه اقتصادی با بهره‌گیری از معیارهای نقش در تولید ناخالص داخلی (حجم کل فروش، مطابق با اظهارنامه مالیاتی و نرح رشد فروش در مقایسه با حجم کل فروش مطابق با اظهارنامه مالیاتی سال مالی گذشته)، اشتغال‌زایی (تعداد اشتغال مستقیم مطابق با لیست بیمه و تعداد اشتغال غیر مستقیم مطابق با اسناد مثبته رسمی)، صادرات (درآمد ارزی رسمی، نرخ رشد درآمد ارزی در مقایسه با درآمد ارزی در سال مالی گذشته)، بهره‌وری (نرخ بازده دارایی‌ها و نرخ بازدهی حقوق صاحبان سهم) و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان (تعداد محصولات دانش‌بنیان و تعداد ثبت اختراع و پتنت) انجام می‌شود.
همچنین شرکت‌های متوسط و کوچک برتر در توسعه اقتصادی نیز با تاکید بر میزان رشد آنها در شاخص‌های رشد حجم کل فروش مطابق با اظهارنامه مالیاتی نسبت به سال مالی گذشته، رشد تعداد اشتغال مستقیم/غیر مستقیم نسبت به سال قبل بر اساس اسناد رسمی، رشد درآمد ارزی رسمی نسبت به سال مالی گذشته و رشد تعداد محصولات دانش‌بنیان/ثبت اختراع/پتنت به نسبت سال گذشته ارزیابی و معرفی می‌شوند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه سایت جشنواره به آدرس http://festava.ict.gov.ir صرفا در یکی از زیر محورهای «شرکت‌های برتر» یا «کسب‌وکارهای متوسط/کوچک با بالاترین رشد» شرکت کرده و مستندات لازم برای اندازه‌گیری شاخص‌های فوق را حداکثر تا پایان فروردین ماه سال جاری ارسال کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
پرداخت ۳ میلیارد تومان برای کمک به جان‌باختگان و مصدومان حادثه کرمان
:: فناوری اطلاعات ::
هشدار بدافزار خطرناک بانکی و سارق پیامک‌ها
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
انصاری‌فرد: نباید عقب‌نشینی کنیم/ آبروی فیفا در خطر است
:: فرهنگ و هنر ::
آخرین وضعیت رضا ایرانمنش در بیمارستان
:: حوادث ::
قتل زن جوان توسط خواستگار

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار