يكشنبه 15 تير 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات وضعیت شبکه و عملکرد مخابرات منطقه البرز بررسی شد

 
 

چهارشنبه 22 خرداد 1398

وضعیت شبکه و عملکرد مخابرات منطقه البرز بررسی شد

 
 

نشست تخصصی بررسی عملکرد و وضعیت شبکه مخابرات منطقه البرز با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، امروز، چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه ۹۸ در این منطقه برگزار شد.

مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت با حضور در نشست تخصصی عملکرد و وضعیت شبکه مخابرات منطقه البرز، از نزدیک در جریان عملکرد، وضعیت شاخص های راهبردی و شبکه این منطقه قرار گرفت.
مهندس سیدمجید صدری در این نشست، با تاکید بر اینکه تحت هر شرایطی باید رضایتمندی مشتری در خصوص دریافت خدمت حفظ شود خاطرنشان کرد: حفظ مشتری از جذب او سخت تر است، از این رو همواره باید با ارائه خدمات مورد انتظار مناسب و با کیفیت، رضایتمندی مشتریان را حفظ کنیم. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به جایگاه استان البرز از بُعد صنعت و استراتژیک اشاره کرد و اظهار داشت: استان البرز ظرفیت بالایی برای توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد. لذا با ظرفیت سازی مناسب، همواره باید پاسخگوی نیاز بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات مردم این استان باشیم.
وی با بیان اینکه مخابرات منطقه البرز در بخش ارتباطات، همواره رتبه مطلوبی را از آنِ خود کرده است افزود: از مدیران و کارکنان مخابرات منطقه البرز انتظار داریم با تلاش و اهمیت به این مهم، همواره رتبه بالا و مطلوب را در شاخص های توسعه شبکه و مشتری مداری کسب کنند. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران پس از این نشست، با حضور در مرکز پاسخگویی ۲۰۲۰، از نزدیک از وضعیت پاسخگویی به مشتریان و نحوه رفع مشکلات آنان آگاه شد. همچنین، مهندس سید مجید صدری، لحظاتی در جایگاه پاسخگویی نشست و در خصوص کیفیت خدمات دریافتی از تماس گیرندگان سوال کرد. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش آخر حضور خود در سالن آمفی تئاتر مرکز مخابراتی منطقه البرز به دیدار با کارکنان مخابرات آن منطقه و پرسش و پاسخ با آنان پرداخت و با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد. وی در این دیدار، به نقش مهم کارکنان در رشد و بالندگی شرکت اشاره کرد و افزود: قطعاً تلاش و وجود کارکنان به عنوان بازیگران اصلی سازمان، نقش به سزایی در ارتقای برند شرکت دارد. از این رو، هرآنچه که حق قانونی کارکنان چه رسمی و چه بخش خصوصی باشد دفاع و اجرا خواهیم کرد. مهندس سید مجید صدری در پایان سخنان خود از شرکت مخابرات ایران به عنوان معتبر ترین و قدیمی ترین اپراتور مخابراتی یاد کرد و خاطرنشان ساخت: مخابرات با پیشینه ۷۰ ساله، معتبرترین و مورد اعتمادترین اپراتور مخابراتی نزد مردم هستند و این برای ما بزرگ ترین مزیت رقابتی ست که باید به عنوان یک فرصت از آن استفاده و در حفظ و ارتقای برند بکوشیم. گفتنی ست، دکتر نبی زاده، معاون راهبرد و توسعه کسب و کار، مهندس همت زاده، مدیر مخابرات منطقه البرز، مهندس بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس رضوانی، مدیرکل بازرسی و نظارت، مهندس ظریفی آزاد، مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران عامل شرکت های خدمات اول و شسکام نیز در این نشست، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران را همراهی کردند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
دلایل افزایش قیمت اوراق مسکن
:: فناوری اطلاعات ::
تلویزیون جدید شیائومی با قابلیت دالبی اتمز
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
دختر جوان؛ قربانی هوس‌های شوم

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار