يكشنبه 11 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث 2مرد، قربانی اختلاف بر سر یک زن

 
 

يكشنبه 16 تير 1398

2مرد، قربانی اختلاف بر سر یک زن

 
 

مدتی بود که متوجه رابطه همسرم با شاهرخ شده‌ بودم شاهرخ می‌خواست زندگی‌ام را نابود کند...

سوءظن مرد به همسرش و مرد مغازه‌دار آتشی را به پا کرد که منجر به مرگ آن مرد و خودش شد.
یک سال قبل خبر آتش سوزی در یک مغازه به ماموران پلیس داده‌ شد. آتش سوزی از سوی آتش‌نشان‌ها مهار و جسم نیمه‌سوخته دو مرد جوان به بیمارستان منتقل شد. در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد عامل این آتش سوزی مردی به نام سامان است که وارد مغازه شاهرخ شده و او را به آتش کشیده‌ است.
سامان روی تخت بیمارستان به ماموران گفت: مدتی بود که متوجه رابطه همسرم با شاهرخ شده‌ بودم شاهرخ می‌خواست زندگی‌ام را نابود کند. من شب قبل از حادثه هم به او گفته‌ بودم که مغازه‌اش را به آتش می‌کشم. بنزین را داخل مغازه بردم و پاشیدم اما قبل از اینکه کبریت بکشم به خاطر اینکه بخاری روشن بود یکدفعه همه جا آتش گرفت و من هم سوختم.
وقتی پلیس شاهرخ را مورد بازجویی قرار داد گفت: سامان فکر می‌کرد که من با همسرش رابطه دارم اما من رابطه‌ای با او نداشتم و فقط یکی دوبار او را دیده‌ بودم و یکبار هم گوشی‌تلفن همراهش را پیدا کردم و پس دادم.
در حالیکه ماموران منتظر بهبود این دو بودند هر دو نفر براثر شدت جراحات در بیمارستان جان‌شان را از دادند. با این حال پلیس تحقیقات خود را کامل کرد. آنها خانواده سامان را مورد تحقیق قرار دادند.
آنها گفتند رابطه شاهرخ و عروس‌شان ژیلا به ماهها قبل باز می‌گردد. آنها گفتند: ژیلا بیشتر از یک سال بود که با شاهرخ رابطه داشت اما ما مدرکی نداشتیم تا اینکه گوشی تلفن ژیلا گم و مدتی بعد دست شاهرخ پیدا شد و ژیلا مدعی شد شاهرخ برای اینکه او را وادار کند با هم باشند چنین کاری کرده‌ اما اطمینان داریم این خواسته دو طرفه بوده‌ است.
ژیلا نیز مورد پرسش قرار گرفت. او تایید کرد درگیری شوهرش و شاهرخ به خاطر او بود. این زن گفت: شاهرخ چندباری به من گفته‌بود که می‌خواهد با من رابطه داشته‌ باشد و من را دوست دارد اما من علاقه‌ای به این کار نداشتم تا اینکه گوشی تلفن مرا دزدید تا اینطور جلوه دهد که ما با هم رابطه داریم و به همین خاطر هم شوهرم شک کرد و درگیری به وجود آمد.
با توجه به اینکه عامل قتل نیز براثر آتش سوزی فوت شده‌ بود در پرونده بسته شد تا اینکه مدتی قبل خانواده مقتول درخواست دیه کردند. آنها گفتند اگر عامل قتل فرزندمان زنده بود ما درخواست قصاص داشتیم اما حالا که خودش هم کشته شده درخواست دیه داریم و از دادگاه می‌خواهیم تعیین کند چه کسی باید دیه را بپردازد.
به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
همسرکشی با دستور اجنه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار