سه شنبه 6 مهر 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی استان مرکزی در انتظار مدیران کارآمد و انقلابی

 
 

يكشنبه 14 شهريور 1400

استان مرکزی در انتظار مدیران کارآمد و انقلابی

 
 

پیروزی دولت سیزدهم با شعارهای فساد ستیزی، تحول گرایی و پیشرفت موجب شده تا بار دیگر امیدها و انتظارات برای روی کارآمدن مدیران جهادی، با انگیزه و در عین حال متخصص و آگاه برای حل مشکلات مردم تقویت شود.

پیروزی دولت سیزدهم با شعارهای فساد ستیزی، تحول گرایی و پیشرفت موجب شده تا بار دیگر امیدها و انتظارات برای روی کارآمدن مدیران جهادی، با انگیزه و در عین حال متخصص و آگاه برای حل مشکلات مردم تقویت شود. در همین راستا استان مرکزی به عنوان یکی از مناطق بسیار مهم کشور دارای پتانسیل های بسیار بالا مشتمل بر نیروهای مستعد انسانی تا منابع مادی و اقتصادی گوناگونی است که نیازمند بکارگیری مدیران پر تلاش برای حل مشکلات و رسیدن به جایگاه اصلی خود است.
این روزها در میان اسامی مختلفی که بعنوان گزینه های استانداری استان مرکزی در محافل خبری وشبکه های اجتماعی مطرح می گردند نام مصطفی سرخیل فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان به چشم می خورد . مردم و نمایندگان انقلابی استان مرکزی این بار توجه ویژه به سلامت عمل مدیران استانی در کنار تخصصشان دارند و همین امر زمینه ای شده تا استقبال خوبی به ویژه در میان جوانان و دانشگاهیان انقلابی به شخصیت های مردم مدار ، عدالت محور و با روحیات انقلابی وسخت کوش داشته باشند.
سرخیل که در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان مرکزی است یکی از چهره های باانگیزه و خوشنام بومی محسوب می شود که دارای مدارک عالی در رشته حقوق قضایی و عمومی می باشد. وی از حقوقدانان برجسته در حوزه ثبت اسناد و املاک کشور می باشد و سالیان متمادی در لباس استادی دانشگاه در جهت تعلیم و آموزش جوانان دانشجوی استان نقش کلیدی ایفاء نموده است . به باور معتمدین و فعالان استان، وی با شناخت دقیق مشکلات و چالشهای استانی و داشتن برنامه های تحولی از جمله مدیران توانمندی است که می تواند به عنوان استاندار مرکزی با جدیت در انجام ماموریت های محوله در اداره بهتر امور استان مرکزی و افزایش کارآمدی سازمانها موثر باشد و با برقراری هماهنگی و انسجام میان سازمانها و نهادهای مربوطه و برنامه ریزیهای کوتاه مدت و میان مدت مشکلات عدیده مردم شریف استان را برطرف سازد.
سرخیل که از مدیران سابق ستاد مرکزی بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی بوده و در سالهای اخیر در کسوت سردفتری اسناد رسمی و مدیریت دفتر الکترونیک قضایی و تدریس در دانشگاه به خدمتگزاری در استان فعالیت داشته است با ارائه کارنامه درخشان در مسئولیت های پیشین به خوبی ثابت کرده که توانایی ارتقاء وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین ایجاد تحول در استان را دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی مرداد ماه امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
هواوی برای خرید تراشه خودرو مجوز گرفت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کریستیانو رونالدو به رکورد علی دایی رسید
:: فرهنگ و هنر ::
ترس‌ها و خطرهای بدلکاری بعد از پیمان ابدی و ارشا اقدسی
:: حوادث ::
شوهرعمه قاتل از چوبه دار نجات یافت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار