يكشنبه 12 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی رتبه ممتاز رعایت اصول مسئولیت اجتماعی و پایداری کسب‌و‌کارها، به شرکت یونیلیور ایران اهدا شد.

 
 

دوشنبه 2 خرداد 1401

رتبه ممتاز رعایت اصول مسئولیت اجتماعی و پایداری کسب‌و‌کارها، به شرکت یونیلیور ایران اهدا شد.

 
 

چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار شد
رتبه ممتاز رعایت اصول مسئولیت اجتماعی و پایداری کسب‌و‌کارها، برای نخستین بار طی سه دوره اخیر این همایش به شرکت یونیلیور ایران اهدا شد.

به گزارش روزنامه هموطن سلام ،چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار شد
رتبه ممتاز رعایت اصول مسئولیت اجتماعی و پایداری کسب‌و‌کارها، برای نخستین بار طی سه دوره اخیر این همایش به شرکت یونیلیور ایران اهدا شد.
چهارمین همایش جایزه ملی فعالیت‌های اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه‌های اقتصادی کشور، طی مراسمی در ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، در مرکز همایش‌های صدا‌و‌سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور مدیران نهادهای دولتی و خصوصی، نمایندگان انجمن‌های علمی و صنفی کشور و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
هدف از برگزاری این رویداد، ارج نهادن بر اصول مدیریتی مسئولانه و همراستا با اهداف توسعه پایدار است که در دو مرحله و براساس استانداردهای تعریف‌شده توسط یکی از معتبرترین مراکز ممیزی جهان، Global Reporting Initiative به ارزیابی کسب‌و‌کارها می‌پردازد. در این رویداد، شرکت یونیلیور ایران با کسب امتیازات لازم در تمامی بخش‌های مورد ارزیابی، به‌عنوان تنها شرکت ایرانی طی سه دوره گذشته همایش مسئولیت اجتماعی کشور، موفق به کسب رتبه ممتاز رعایت اصول مسئولیت اجتماعی و پایداری کسب‌و‌کار شد.
مهدی نورانی، مدیر ارشد ارتباطات و امور برون‌سازمانی شرکت یونیلیور در جمهوری اسلامی ایران، پس از دریافت لوح از هیئت داوران همایش، فعالیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی را عامل محرکی در مسیر نوآوری، کارآفرینی، توسعه صنایع و شتاب اقتصادی ملی خواند و اظهار داشت: «به‌ خود می‌بالیم که فعالیت‌های یونیلیور در مسیر هم‌افزایی برای نهادینه‌سازی مؤلفه‌های توسعه پایدار کسب‌و‌کار‌ها از طریق انتقال دانش روز و توانمندسازی زنجیره تامین‌کنندگان داخلی، پاسخ به چالش‌های اجتماعی و کاهش مخاطرات زیست‌محیطی ناشی از فرآیندهای تولید و مصرف، در کنار تلاش برای بهبود کیفیت سلامت و معیشت جوامع همراستا با هدف بنیادین مجموعه مبنی بر «ترویج سبک زندگی پایدار»،‌ مورد تایید و تقدیر صاحب‌نظران این حوزه قرار گرفته است.»
وی در ادامه با تاکید بر اصول مدیریت کسب‌و‌کار این شرکت بین‌المللی افزود: «ما در یونیلیور ارزش‌ها، راهبرد، مدل حکمرانی، جایگاه و ارتباط بین مؤلفه‌های پایداری، اخلاق‌مداری و صداقت کاری در رعایت حقوق زنجیره ذی‌نفعان و پاسخ‌دهی به انتظارات آنها را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم.»
همایش ملی مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی کشور، در دو مرحله به ارزیابی کسب‌و‌کارها می‌پردازد. نخست، گزارش Global Reporting Initiative و یا خوداظهاری شرکت‌ها که براساس استانداردهای بین‌المللی به ارزیابی تاثیر فعالیت‌ بنگاه‌های اقتصادی بر چالش تغییرات اقلیمی و مبارزه با فساد مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت به‌منظور راستی‌آزمایی اطلاعات ارائه‌شده، بنگاه‌ها براساس چهار رویکرد عمومی، حاکمیت شرکتی، اقتصادی، کارکنان و زیست‌محیطی ممیزی می‌شوند. لازم‌به‌ذکر است که گزارش خوداظهاری GRI، سالانه توسط بنگاه‌های اقتصادی و به‌منظور گزارش‌دهی فعالیت‌های مسئولیت‌های اجتماعی، در سطح جهانی استفاده می‌شود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار