يكشنبه 12 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد

 
 

سه شنبه 31 خرداد 1401

ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد

 
 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و بی‌رمق است تا راهی برای نجات پیدا کند، اما ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد و صف‌آرایی کند، شمشیر خود را بلند کرد و حرف خود را در جهان جاری کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و بی‌رمق است تا راهی برای نجات پیدا کند، اما ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد و صف‌آرایی کند، شمشیر خود را بلند کرد و حرف خود را در جهان جاری کرد.
سردار حسین سلامی ۳۱ خردادماه در اجلاسیه کنگره ۱۱ هزار شهید جامعه عشایری کشور به میزبانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بیش از ۳۰ سال سفیر نجات انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: ایشان انقلاب اسلامی را از میان طوفان‌های سهمگین به ساحل آرامش، امنیت، عزت و پیشرفت هدایت کرده است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: معتقدم هر جامعه‌ای، قومی و ملتی بازتاب طبیعتی است که در آن زندگی می‌کند، امروز چهارمحال و بختیاری میزبان جامعه عشایری از ۲۶ استان کشور است که از دل طبیعت رنگارنگ گرد هم آمده‌اند.
وی افزود: عشایر از اقوام لر، قشقایی، عرب، کرد، بلوچ، ترکمن، و ... از بخش‌های مختلف سرزمین، انسان را به یاد آیه قرآن می‌اندازد، این عشایر با لباس‌های رنگارنگ و سنت‌های مختلف همگی نمادی از وحدت هستند، عشایر رنگ طبیعت به خود گرفته‌اند و قله‌های بزرگ را طی می‌کنند و پرافتخار و باشکوه هستند.
سلامی تاکید کرد: عشایر صلابت را از کوه‌ها و سخره‌ها آموخته‌اند و سینه‌های ستبرشان برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های اسلام آماده است، آن‌ها همانند چشمه‌های زلال طبیعت، پاک، باصفا و خالص هستند و نگاهشان همواره به آسمان است و رزق خود را از خداوند می‌طلبند، اما بر روی زمین تلاش می‌کنند تا از نعمت‌های الهی ارتزاق کنند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه عشایر همانند طبیعت سخاوتمند هستند، افزود: این صفای باطن و زیبایی در لباس و پوشش، غیرتمندی در جهاد و مبارزه و مقاومت آن‌ها موجب محبوبیتشان در نزد خداوند شده است.
وی افزود: عشق عشایر و مردم چهارمحال و بختیاری به قمر بنی هاشم(ع) هویدا است و نامگذاری تیپ قمربنی‌هاشم در این ارادت هویدا است، شهدای والامقام اقوام مختلف عشایر الگویی از غیرت و وفاداری است و عطر دل‌انگیز شهادت را در جای جای کشور منتشر کردند، عشایر کوهی از ایمان و وفاداری هستند و بر آن‌ها درود می‌فرستیم.
سلامی با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی ایران اسلامی در نبرد بزرگ جهانی به سود جهان اسلام و کشور بود، تصریح کرد: هیچ کشوری به خودی خود باقی نمی‌ماند و همچنین به حیات و ممات نمی‌رسد، بدون مجاهدت، مقاومت، ایستادگی، اهدای شهید و جانباز نمی‌توان جامعه‌ای قوی داشت.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: کشور ایران هیچ پشت و پناهی به‌جز خداوند متعال نداشت، آمریکایی‌ها به‌دنبال این هستند تا کشور ایران را عقب‌مانده، افسرده و محتاج بیگانه معرفی کنند و دستاوردهای مادی و معنوی کشورمان را به یغما ببرند، اما امام خمینی ره ایستادگی کرد و پس از جنگ تحمیلی استکبار را از کشور به بیرون راند.
وی تاکید کرد: امروز مقام معظم رهبری پس از ارتحال امام خمینی (ره) و با دستان جانباز خود همانند حضرت ابوالفضل(ع) بیرق امام حسین(ع) را برافراشت و هم‌چنان پرچم انقلاب اسلامی را برافراشته نگه داشته است.
سلامی تاکید کرد: مگر می‌شود ۱۱ هزار شهید جامعه عشایری در خاک کشور خفته باشند و عشایر غیور راهشان را ادامه ندهند، این ایستادگی طی کردن مسیر را آسان می‌کند، قطعا با پشت سر گذاشتن سختی‌ها به آرامش خواهیم رسید، اگر مردم از صحنه جهاد روی‌گردان شوند، دچار ذلت خواهیم شد.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه نتیجه مقاومت عشایر در برابر طاغوت و دشمن بعثی در کشور مشهود است، بیان کرد: عشایر تا امروز نیز ایستادگی کردند، دشمنان جمهوری اسلامی در حال افول هستند، شاهدیم که صهیونیست‌ها در حال افول بوده و آمریکایی‌ها نیز به هیچ دستاوردی نرسیده‌اند. وی تاکید کرد: تاریخ ایران اسلامی سرشار از پیروزی است، اما دشمنان جمهوری اسلامی عقب ننشسته‌اند و این دشمنی را از شبکه‌های تلویزیونی غربی و شبکه‌های مجازی شاهد هستند، امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و بی‌رمق است تا راهی برای نجات پیدا کند، اما ایران با دست‌های خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد و صف‌آرایی کند، شمشیر خود را بلند کرد و حرف خود را در جهان جاری کرد.
سلامی ادامه داد: در طی ۴۴ سال گذشته ملت ایران سرحال و سرافراز باقی ماند و امروز شاهد برگزاری محفل تجلیل و تکریم شهدا هستم، دشمن آمده تا به مشتی خیانتکار پناهنده شود و آنان از زبان او سخن بگویند و حمایت کنند، دشمنان فکر می‌کنند می‌توانند قلب‌های مردم ایران اسلامی را کنترل کنند، مردمی که یاد صدها هزار شهید را در سینه دارند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: مردم ما همان مردمی هستند که آرزو دارند در خدمت امام حسین(ع) در روز عاشورا بودند و خانواده آن‌ حضرت اسیر شود، خائنان به ملت ایران با دشمن یکی هستند و می‌خواهند جوانان کشور را از مسیر خارج کنند، اما ملت ایران این توطئه را می‌داند.
وی تصریح کرد: آرزوی ما آن است که در پیشگاه ملت ایران فدا شویم و این انقلاب باقی بماند و بدرخشد، شهادت مرگ نیست، بلکه آغاز حیات جاودان و شکوه اسلام است، شهدا به معراج پر می‌کشند و نزد خدا ارتزاق می‌کنند.
سلامی با تأکید بر اینکه این ملت با شهادت زنده است، بیان کرد: حیات ملت نیز با ایمان و شهادت تداوم دارد؛ ما از شهدا کمک می‌گیریم و آنان واسطه فیض و ارتباط ما با خداوند هستند. ما تا آخر می‌مانیم و خسته نمی‌شویم، جهاد به ما حیات، روحیه و نشاط می‌بخشد.
فرمانده سپاه پاسداران گفت: سختی‌ها انسان‌ها را بزرگ می‌کند و قله‌ها بدون طی راه‌های سخت فتح نمی‌شوند لذا باید تلاش و مجاهدت کنیم و خانواده‌های شهدا مانند شهیدان والامقام مجاهدان فی سبیل‌الله هستند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار