يكشنبه 12 تير 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل دختر جوان در خانه اجاره‌ای ساعتی

 
 

چهارشنبه 1 تير 1401

قتل دختر جوان در خانه اجاره‌ای ساعتی

 
 

پسری که همراه این دختر 35 ساله خانه را اجاره کرده بود به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفت.

تحقیقات پلیس پایتخت درباره قتل دختری که در یکی از خانه‌های اجاره ساعتی به قتل رسیده است جریان دارد. پسری که همراه مقتول در محل حضور داشت به عنوان مظنون اصلی تحت تعقیب قرار دارد.
ساعت‌۱۴ بعد از ظهر روز شنبه ۲۸ خرداد قاضی محمد‌تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۰۶ نامجو از قتل دختر جوانی در آپارتمان مسکونی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.
تیم جنایی داخل اتاق خواب آپارتمان مسکونی در یکی از خیابان‌های اطراف کلانتری با جسد دختر ۳۵ ساله‌ای به نام شهره روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به گردنش به قتل رسیده بود.
نخستین بررسی‌ها حکایت از آن داشت مقتول همراه پسر جوانی به نام فرهاد روز گذشته این خانه مبله را اجاره کرده‌اند تا اینکه ظهر امروز وقتی صاحبخانه برای تحویل خانه‌اش مراجعه می‌کند با جسد خونین دختر جوان مواجه می‌شود و موضوع را به مأموران پلیس خبر می‌دهد.

بازجویی از صاحبخانه
صاحبخانه در توضیح ماجرا گفت: «مدتی قبل تصمیم گرفتم آپارتمان مبله‌ام را به صورت روزانه اجاره بدهم، چون درآمد خوبی دارد و خانه‌ام نیز همیشه در اختیار خودم است. من برای اجاره آپارتمانم در فضای مجازی آگهی می‌دهم و معمولاً هم مشتریان از این طریق خانه را اجاره می‌کنند. روز قبل پسر جوانی با من تماس گرفت و گفت همراه همسرش از شهرستان برای انجام کاری به تهران آمده است و می‌خواهد خانه‌ام را به مدت ۲۴‌ساعت اجاره کند. او گفت اگر کارش در تهران زمان بیشتری ببرد، پس از ۲۴‌ساعت دوباره اجاره را تمدید می‌کند و در غیر این صورت هم خانه را در زمان تعیین شده تحویل می‌دهد.»
وی ادامه داد: «امروز ساعت‌۸ صبح پسر جوان با من تماس گرفت و گفت ساعت‌۱۲:۳۰ خانه ام را تخلیه می‌کند و قرار شد همان ساعت برای تحویل کلید به خانه‌ام بروم. من سر ساعت به خانه رفتم، اما هر چقدر زنگ خانه را زدم کسی در را باز نکرد. پسرجوان حتی تلفن همراهش را هم جواب نداد و من هم فکر کردم شاید خواب باشند یا برای کاری بیرون رفته باشند. به همین خاطر منتظرشان ماندم، اما وقتی خبری از آن‌ها نشد و در خانه را هم باز نکردند، نگران شدم و با اداره پلیس و آتش‌نشانی تماس گرفتم و درخواست کمک کردم. وقتی آتش‌نشانی در را باز کرد، همراه مأموران پلیس وارد خانه‌ام شدم و با جسد خونین دختر جوان روبه‌رو شدم.»
بررسی‌های مأموران نشان داد اموال و گوشی تلفن همراه مقتول سرقت شده‌است و از زمان مرگ او هم حدود ۱۰‌ساعت می‌گذرد.
همچنین مشخص شد پسر همراه وی پس از حادثه از محل گریخته و به مکان نامعلومی رفته است و بدین ترتیب پسر جوان به عنوان مظنون حادثه تحت تعقیب قرار گرفت. هم‌زمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم مأموران پلیس به دستور بازپرس جنایی در تلاشند تا متهم را دستگیر و زوایای‌پنهان این حادثه را بر ملا کنند. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
⁠ روابط‌عمومی به‌مثابه یک بازیگر در عرصه دیپلماسی
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
جزییات تکاندهنده از قتل دختر 5 ساله در خانه مادر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار