دوشنبه 7 خرداد 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث جزئیات تکان دهنده از قتل هولناک اعضای یک خانواده معروف در آبادان

 
 

شنبه 16 دي 1402

جزئیات تکان دهنده از قتل هولناک اعضای یک خانواده معروف در آبادان

 
 


اعضای یک خانواده شناخته شده در آبادان هدف گلوله مرگبار قرار گرفتند و عامل این قتل از صحنه جرم گریخت.

اعضای یک خانواده شناخته شده در آبادان هدف گلوله مرگبار قرار گرفتند و عامل این قتل از صحنه جرم گریخت.
ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۱۴دی‌ماه، خبر قتل هولناک اعضای یک خانواده در محله ذوالفقاری آبادان، مردم را به وحشت انداخت.
۳ تن از اعضای این خانواده که از این مهلکه جان سالم به در برده بودند با نیروی انتظامی تماس گرفته و اتفاق تلخی را که برای اعضای خانواده‌شان رخ داده بود گزارش دادند. ماموران در محل حادثه حاضر شدند و زمانی که وارد خانه شدند با جسد ۴ زن و مرد و بچه و ۲ نفر دیگر که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کردند روبرو شدند.
قتل عام یک خانواده معروف در آبادان
تیم پلیس با بررسی و تحقیقات پی بردند مرد جوان که صاحب رستورانی در منطقه امیریه آبادان بوده، از چندی قبل با شریک خود برسر مالکیت این رستوران به مشکل برخورده است و در دادگاهی که روز قبل برگزار شده بود حق به مرد جوان داده شد و این موضوع منجر به خشم و کینه شریک او شده است.
شریک این مرد بعد از دادگاه دست به تهدیدهای خشونت‌بار زده و همین کافی بود تا انگشت اتهام به سمت او گرفته شود. در ادامه ماموران به سراغ این مرد می‌روند که متوجه می‌شوند او پس از جنایت گریخته است.
در این تیراندازی خونین ۴ تن از جمله مادر زن و پدر زن مرد آبادانی، پسر نوجوان او و خواهر زنش جان خود را از دست داده اند و صاحب رستوران و همسرش که هدف گلوله قرار گرفته بودند برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌اند. رکنا در این خصوص نوشت که مرد صاحب رستوران پس از عمل جراحی به هوش آمده اظهار می‌دارد در زمان حادثه اعضای خانواده همسرش به مناسبت روز مادر به خانه آنها آمده بودند. او گفت: برای خرید از خانه بیرون رفتم و زمانی‌که به خانه بازگشتم دو نفر که نقاب به صورت داشتند با در دست داشتن سلاحی همانند یک تپانچه و دیگری با یک تیغه قمه از طریق در پارکینگ وارد حیاط منزلم شدند. او که به سختی صحبت می‌کرد گفت، فردی که سلاح گرم به دست داشت به زور وارد سالن پذیرایی خانه‌مان که مهمانان، همسرم و پسرم در آن حضور داشتند شد و به محض ورود نقابش را از صورتش برداشت و خواهر همسرم او را که با همسرش یعنی باجناقم اختلاف مالی داشت و در دادگاه علیهش حکم صادر شده بود شناخت. خواهر همسرم از حضور او شوکه شده بود و پرسید اینجا چه می‌کنی که بین آنها بگو مگو پیش آمد. فرد مسلح با تلفن همراه با باجناقم تماس گرفت و مدعی شد برای گرفتن انتقام آمده و سپس از فاصله نزدیک با خونسردی کامل به سر خواهرزنم شلیک کرد و او را به قتل رساند. قتل عام یک خانواده معروف در آبادان او گفت: همه افراد درون خانه شوکه شده بودیم. قاتل سپس باهمان خونسردی به سبک قاتلان حرفه ای فیلم های هالیوودی به سمت پدرزن و مادرزنم شلیک کرد و آنها را به قتل رساند و بعد از آن چند گلوله به سمت من و همسرم شلیک کرد و گمان کرد من و همسرم را نیز کشته است. مرد رستوران‌دار گفت: درحالی که روی زمین افتاده بودم، قاتل را دیدم که دستانش رو دور گردن فرزندم حلقه کرد درحالی که صدای پسرم را می‌شنیدم که التماس می‌کرد، اما دیدم قاتل با بی‌رحمی به سمت سر پسرم تیراندازی کرد اما کاری نمی‌توانستم بکنم. این جنایت درحالی رخ داد که فرد دیگری قمه به دست در تمام دقایق این جنایت جلوی در خانه کشیک می‌داد و وارد خانه نشد.
گفته می‌شود، حال عمومی همسر این مرد مساعد نیست و خودش نیز می‌بایست تحت چند عمل جراحی قرار بگیرد.
لازم به ذکر است در صحنه تیراندازی دو کودک دیگر خواهر زن و یکی دیگر از برادرهای همسر این مرد حضور داشتند که با دیدن مرد مسلح به یکی از اتاق‌ها رفته و خود را پنهان کرده بودند که در این تیراندازی‌های مرگبار زنده ماندند.
بعد از صحبت‌های اعضای دیگر خانواده و معرفی قاتل تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شده است.
سرهنگ کیومرث کشوری فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: شب گذشته وقوع قتل ۴ نفر اعضای یک خانواده در آبادان به نیروی انتظامی این شهرستان اطلاع داده شد. او افزود: پس از دریافت این گزارش، ضمن صدور دستورات ویژه، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه قتل حاضر و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.
کشوری گفت: در این خصوص پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل و رسیدگی لازم تا حصول نتیجه در دستور کار قرار دارد که نتیجه اقدامات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار