دوشنبه 27 فروردين 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل مادرزن سابقم کار من نیست

 
 

شنبه 28 بهمن 1402

قتل مادرزن سابقم کار من نیست

 
 

مردی که قبلا به اتهام قاچاق مواد مخدر به حبس محکوم شده بود، این بار در برابر اتهام قتل مادرزن سابقش قرار گرفت اما این اتهام را انکار کرد.

متهم که در مرخصی از زندان به قتل متهم شد، ادعا می‌کند در قتل مادرزن سابقش نقشی نداشت و او به دست افراد دیگری کشته شده‌ است.
خانواده زنی میانسال به نام شهلا سال 99 به پلیس گزارش دادند او گم شده ‌است. خانواده شهلا به ماموران گفتند او برای یک قرار ملاقات از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. دو روز بعد جسد سوخته شهلا پیدا و بعد از تایید هویت جسد تحقیقات برای پیدا کردن عامل قتل آغاز شد.
فرزندان شهلا به پلیس گفتند او برای ملاقات با داماد سابقش به نام آرمان بیرون رفته بود و چون آنها اختلاف مالی داشتند احتمالا آرمان او را کشته ‌است. بررسی‌های بعدی نشان داد آرمان با یک خواننده مشهور پاپ باجناق بود و در واقع آرمان مادرزن خواننده پاپ را به قتل رسانده است.
بعد از چند روز تحقیق آرمان شناسایی و بازداشت شد. او گفت با مادرزن سابقش ارتباط داشت اما هیچ نقشی در مرگ او ندارد. با این حال خانواده شهلا مدعی شدند او مرتکب قتل شده ‌است.
با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه کیفری‌ استان تهران رفت. متهم در این مرحله یکبار دیگر قتل را انکار کرد اما دادگاه او را مجرم تشخیص داد و به قصاص محکوم کرد. رای صادره مورد اعتراض آرمان قرار گرفت و دیوان عالی کشور بعد از بررسی دقیق پرونده اعتراض را قبول و رای صادره را نقض کرد و پرونده به شعبه هم عرض رفت.

محاکمه دوباره
این بار آرمان در شعبه دیگری در دادگاه کیفری استان تهران مورد محاکمه قرار گرفت و گفت: چند سال قبل با دختر یک خانواده محترم ازدواج کردم اما چون سابقه مواد مخدر داشتم و عواقب این موضوع رهایم نمی‌کرد، زنم طلاق گرفت. من عاشق او بودم. مدتی بعد به زندان افتادم اما همچنان با دختر شهلا تماس می‌گرفتم. من به 25 سال محکوم شده ‌بودم. زمان حادثقه برای مرخصی بیرون آمدم و با شهلا قرار گذاشتم تا اختلاف حسابمان را برطرف کنیم. سر قرار که حاضر شد گفتم چند روزی مهلت بدهد، طلبم را از دوستم بگیرم و پول او را بدهم. شهلا گفت موضوع طلبش نیست و گفت دخترش سرطان دارد و برای همین از من خواست دیگر به او زنگ نزم تا دخترش در آرامش درمان شود. بعد هم از هم جدا شدیم و من برگشتم.
متهم گفت: دو روز بعد متوجه شدم شهلا کشته شده و جسدش را سوزانده‌اند. چون مجرمی زندانی هستم، ترسیدم این بار هم به جرم قتل بازداشت شوم برای همین فرار کردم. من هیچ نقشی در قتل شهلا ندارم. شاید افرادی با انگیزه‌ای دیگر او را کشته‌اند.
در نهایت قضات برای متهم وثیقه 10 میلیاردی صادر و او را با وثیقه آزاد کردند تا رای دادگاه را صادر کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار